Wrocław
Re: Wrocław
po ostatnim spieciu Pako chyba ma uraz wenetrzny bo o zewnetrznym nawet nie chce sobie przypominac, poturbowany lepek moj biedny
Re: Wrocław
a czy sa moze inne miejsca gdzie takze moze Pako pobiegac? Najlepiej wsrod pieknych Pan:) jestem w stanie dojechac wszedzie o kazdej porze:)
Re: Wrocław
Jakby ktoś miał chęć, dziś o 18:30 spotkanie przy pętli tramwajowej "17" - Klecina lub o 19 na torze wyścigów konnych Partynice /pod trybunami/.
Re: Wrocław
W tą sobotę tj 20.10 o 12:00 na ulicy Cukrowej jest wypaś świń 
Re: Wrocław
W tą sobotę o ile pogoda dopisze organizowany jest spacer do Parku Tysiąclecia. Spotkanie o 11 na parkingu pod McDonaldem (CH Factory).


Re: Wrocław
W sobotę o ile nie będzie padać organizowany jest spacer Osobowice - Rędzin.
Godzina 10-11
Godzina 10-11
Re: Wrocław
Jeżeli jutro nie będzie padać to zapraszamy na spacer na Osobowice/Rędzin.
Ok 11:00 w okolicach ulicy Witkowskiej (bliżej Lasu Osobowickiego).
Ok 11:00 w okolicach ulicy Witkowskiej (bliżej Lasu Osobowickiego).
Re: Wrocław
My tak się bawiliśmy na sobotnim spotkaniu
Było 7 psów, w tym 6 bulterierów + jednego spotkaliśmy przypadkiem







Więcej zdjęć
Więcej zdjęć
Re: Wrocław
W niedzielę o godzinie 11 jest spotkanie przy Lesie Rędzińskim, chętnych zapraszamy 
https://www.google.com/maps/place/51%C2 ... :0x0?hl=pl
https://www.google.com/maps/place/51%C2 ... :0x0?hl=pl
-
dorota-piatek
- Bulomaniak

- Posts: 38
- Joined: Wed Nov 10, 10 6:13 am
Re: Wrocław
My jesteśmy że Śródmieścia. Nazywam się Roxi i mam 11 lat ale lubię zabawy.




