Wrocław

tu planujemy i organizujemy zloty, spotkania, wspólne imprezy..
Paco
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 97
Joined: Thu Sep 30, 10 19:58 pm
Location: Wrocław/ Horsens DK

Re: Wrocław

Post by Paco »

po ostatnim spieciu Pako chyba ma uraz wenetrzny bo o zewnetrznym nawet nie chce sobie przypominac, poturbowany lepek moj biedny
Paco
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 97
Joined: Thu Sep 30, 10 19:58 pm
Location: Wrocław/ Horsens DK

Re: Wrocław

Post by Paco »

a czy sa moze inne miejsca gdzie takze moze Pako pobiegac? Najlepiej wsrod pieknych Pan:) jestem w stanie dojechac wszedzie o kazdej porze:)
User avatar
Agniecha
Bulomaniak 2
Bulomaniak 2
Posts: 359
Joined: Thu Sep 23, 10 13:18 pm
Location: Reprezentacja 71

Re: Wrocław

Post by Agniecha »

Jakby ktoś miał chęć, dziś o 18:30 spotkanie przy pętli tramwajowej "17" - Klecina lub o 19 na torze wyścigów konnych Partynice /pod trybunami/.
User avatar
MKK
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3
Posts: 450
Joined: Sat Jan 23, 10 16:41 pm
Location: Wrocław

Re: Wrocław

Post by MKK »

czyli godzinka z 17:00 została przesunięta?
ImageImage
User avatar
Agniecha
Bulomaniak 2
Bulomaniak 2
Posts: 359
Joined: Thu Sep 23, 10 13:18 pm
Location: Reprezentacja 71

Re: Wrocław

Post by Agniecha »

W tą sobotę tj 20.10 o 12:00 na ulicy Cukrowej jest wypaś świń ;)
User avatar
Agniecha
Bulomaniak 2
Bulomaniak 2
Posts: 359
Joined: Thu Sep 23, 10 13:18 pm
Location: Reprezentacja 71

Re: Wrocław

Post by Agniecha »

W tą sobotę o ile pogoda dopisze organizowany jest spacer do Parku Tysiąclecia. Spotkanie o 11 na parkingu pod McDonaldem (CH Factory).

Image
User avatar
Agniecha
Bulomaniak 2
Bulomaniak 2
Posts: 359
Joined: Thu Sep 23, 10 13:18 pm
Location: Reprezentacja 71

Re: Wrocław

Post by Agniecha »

W sobotę o ile nie będzie padać organizowany jest spacer Osobowice - Rędzin.
Godzina 10-11
User avatar
Agniecha
Bulomaniak 2
Bulomaniak 2
Posts: 359
Joined: Thu Sep 23, 10 13:18 pm
Location: Reprezentacja 71

Re: Wrocław

Post by Agniecha »

Jeżeli jutro nie będzie padać to zapraszamy na spacer na Osobowice/Rędzin.
Ok 11:00 w okolicach ulicy Witkowskiej (bliżej Lasu Osobowickiego).
User avatar
Agniecha
Bulomaniak 2
Bulomaniak 2
Posts: 359
Joined: Thu Sep 23, 10 13:18 pm
Location: Reprezentacja 71

Re: Wrocław

Post by Agniecha »

My tak się bawiliśmy na sobotnim spotkaniu :)) Było 7 psów, w tym 6 bulterierów + jednego spotkaliśmy przypadkiem :mrgreen:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Więcej zdjęć
User avatar
Agniecha
Bulomaniak 2
Bulomaniak 2
Posts: 359
Joined: Thu Sep 23, 10 13:18 pm
Location: Reprezentacja 71

Re: Wrocław

Post by Agniecha »

W niedzielę o godzinie 11 jest spotkanie przy Lesie Rędzińskim, chętnych zapraszamy ;)

https://www.google.com/maps/place/51%C2 ... :0x0?hl=pl
dorota-piatek
Bulomaniak
Bulomaniak
Posts: 38
Joined: Wed Nov 10, 10 6:13 am

Re: Wrocław

Post by dorota-piatek »

My jesteśmy że Śródmieścia. Nazywam się Roxi i mam 11 lat ale lubię zabawy.
Post Reply