Strona już nie istnieje, ale na innym forum widziałam zdjęcia tego biednego psa i kretyna, który go do walk wystawił - z***bałabym gnoja Mam nadzieję, że do doopy mu się dobiorą, bo jest on znany z imienia i nazwiska, zdjęcia też ktoś zapisał.
CODZIENNIE RANO BUDZĘ SIĘ PIĘKNIEJSZA, ALE DZIŚ QRWA PRZESADZIŁAM
no nie wierzę!!! Policja jest po prostu beznadziejna. Nawet jeśli byli na tyle naiwni żeby uwierzyć, że to jego dwa psy się pogryzły to trzeba i tak było mu je zabrać za to, że nie potrafi się nimi zajmować. U normalnych ludzi psy w domu ze sobą nie walczą!!!