SOLO (Jestem Jaki Jestem Pullera) 17.11.2013

:(
Post Reply
szwedu
Pomocny wiedzą: 1
Pomocny wiedzą: 1
Posts: 45
Joined: Wed Jul 05, 06 20:21 pm
Location: Wroclaw

SOLO (Jestem Jaki Jestem Pullera) 17.11.2013

Post by szwedu »

Nie było mnie na forum sto lat, zaglądam podzielić się smutną informacją.
Solo wczoraj został poddany eutanazji po stwierdzeniu raka płuc i wykryciu 3 guzów.
Bulek zmagał się od paru lat z bardzo dziwna infekcją skóry której nie dawało się wyleczyć i przerzuciła się również na oczy co diametralnie wpłynęło na jakość życia.
Możliwe jest iż rak płuc był przerzutem ale nie wykryto innych guzów po licznych badaniach ekg i rentgenach.
Rak ujawnił się dopiero 2tyg temu kiedy solo nagle osłabł ,dostał anemii ,nie jadł i schudł z 29kg na 22kg.
Poza tymi przypadłościami można rzec ,że był okazem zdrowia... nie chorował na nic innego , żadnych zapaleń pęcherza , nerek itd.

Image
Image
anazuzana
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 86
Joined: Tue Jan 03, 12 16:18 pm

Re: SOLO (Jestem Jaki Jestem Pullera) 17.11.2013

Post by anazuzana »

współczuję :(
User avatar
viva
Pomocny wiedzą: 2
Pomocny wiedzą: 2
Posts: 390
Joined: Wed Jul 05, 06 23:47 pm
Location: Warszawa

Re: SOLO (Jestem Jaki Jestem Pullera) 17.11.2013

Post by viva »

[*]
viva&Gebo&Bipi
User avatar
ex se natus
Pomocny wiedzą: 4
Pomocny wiedzą: 4
Posts: 483
Joined: Thu Jul 06, 06 8:45 am
Location: Łódź
Contact:

Re: SOLO (Jestem Jaki Jestem Pullera) 17.11.2013

Post by ex se natus »

[*]
Anita
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3
Posts: 692
Joined: Tue Feb 17, 09 14:00 pm
Location: Świdnica,Dolny Śląsk
Contact:

Re: SOLO (Jestem Jaki Jestem Pullera) 17.11.2013

Post by Anita »

Szkoda psiaka (*)
User avatar
Karin
Pomocny wiedzą: 1
Pomocny wiedzą: 1
Posts: 386
Joined: Fri Oct 30, 09 16:17 pm
Location: Żory
Contact:

Re: SOLO (Jestem Jaki Jestem Pullera) 17.11.2013

Post by Karin »

Przykro mi ----> PW
Pozdrawiamy Karina, Bolek "Bolas" i nasza AZUMI
matru
Bulomaniak
Bulomaniak
Posts: 9
Joined: Mon Oct 13, 14 11:46 am

Re: SOLO (Jestem Jaki Jestem Pullera) 17.11.2013

Post by matru »

przykro mi [*] współczuję straty :(
Post Reply