Pilnie oddam dwie koszatniczki. Świętokrzyskie

miejsce dla zwierza wszelkiej innej maści
Post Reply
MagdaK
Bulomaniak
Bulomaniak
Posts: 49
Joined: Wed Mar 31, 10 14:15 pm

Pilnie oddam dwie koszatniczki. Świętokrzyskie

Post by MagdaK »

Oddam dwóch samców w wieku 3 miesięcy, do koszatniczek dodam kołowrotek, zapas wiór, poidełko i transporter. Oddaję ponieważ mój bull nie może ich zaakceptować. Sandomierz, Opatów i okolice. Zdjęcia prześlę mailem
E-mail:magda_20_88@o2.pl
GG : 11871132
tel ; 500 315 010
User avatar
doma1036
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 80
Joined: Mon Aug 23, 10 22:28 pm
Location: Giżycko

Post by doma1036 »

ja chętnie wezme sama mam jednego .
ale jak będzie dowóz ;/
Indii , Kruszon i Dominika ;-)
MagdaK
Bulomaniak
Bulomaniak
Posts: 49
Joined: Wed Mar 31, 10 14:15 pm

Post by MagdaK »

niestety mam do Ciebie prawie 500 km
User avatar
doma1036
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 80
Joined: Mon Aug 23, 10 22:28 pm
Location: Giżycko

Post by doma1036 »

MagdaK wrote:niestety mam do Ciebie prawie 500 km

ou :C
Indii , Kruszon i Dominika ;-)
MagdaK
Bulomaniak
Bulomaniak
Posts: 49
Joined: Wed Mar 31, 10 14:15 pm

Post by MagdaK »

W czwartek będę w Kielcach,a stamtąd mogłabym wysłać koszatniczki PKS-em do Olsztyna
User avatar
doma1036
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 80
Joined: Mon Aug 23, 10 22:28 pm
Location: Giżycko

Post by doma1036 »

MagdaK wrote:W czwartek będę w Kielcach,a stamtąd mogłabym wysłać koszatniczki PKS-em do Olsztyna

hmm dziś ? .
jak za tydzień , to z miłą chęcią ;)
Indii , Kruszon i Dominika ;-)
MagdaK
Bulomaniak
Bulomaniak
Posts: 49
Joined: Wed Mar 31, 10 14:15 pm

Post by MagdaK »

NO za tydzień będę, jest jeden autobus, z Kielc wyjeżdża o 11, a w Olsztynie jest o 18,20 na dworcu
User avatar
doma1036
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 80
Joined: Mon Aug 23, 10 22:28 pm
Location: Giżycko

Re: Pilnie oddam dwie koszatniczki. Świętokrzyskie

Post by doma1036 »

akutualne jeszcze ? . Ja na forum koszatniczek założyłam temat , czy ktoś by się nie znalazł chetny na tymczas , lub na cały czas
Indii , Kruszon i Dominika ;-)
MagdaK
Bulomaniak
Bulomaniak
Posts: 49
Joined: Wed Mar 31, 10 14:15 pm

Re: Pilnie oddam dwie koszatniczki. Świętokrzyskie

Post by MagdaK »

Jak najbardziej aktualne i baaardzo pilne niestety :cry:
MagdaK
Bulomaniak
Bulomaniak
Posts: 49
Joined: Wed Mar 31, 10 14:15 pm

Re: Pilnie oddam dwie koszatniczki. Świętokrzyskie

Post by MagdaK »

nieaktualne
Post Reply