Karmacoma BRIGHTNESS OF THESE DAYS

przedstaw nam swoją sukę hodowlaną...
Post Reply
User avatar
Karmacoma
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 597
Joined: Thu Jul 06, 06 9:26 am
Location: Opole/Bytom
Contact:

Karmacoma BRIGHTNESS OF THESE DAYS

Post by Karmacoma »

Karmacoma BRIGHTNESS OF THESE DAYS, ur.15.10.2007. PKR III - 60763
KLUBOWY ZWYCIEZCA SZWAJCARII 2009

Ojciec: POPEYE GUY At Aricon (BAER, nerki - ok)
Matka: FANTA EX SE NATUS Vitatus (BAER, nerki - ok)

Badania - BAER - slyszy obustronnie
Nerki - UPC z 04.09.2009 - 0,089
User avatar
Karmacoma
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 597
Joined: Thu Jul 06, 06 9:26 am
Location: Opole/Bytom
Contact:

Post by Karmacoma »

Pierwsze dzieci odchowane :)

Image

Image
User avatar
doma1036
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 80
Joined: Mon Aug 23, 10 22:28 pm
Location: Giżycko

Re: Karmacoma BRIGHTNESS OF THESE DAYS

Post by doma1036 »

bardzo ładna sunia :)
Prosimy o więcej fotek !
User avatar
Karmacoma
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 597
Joined: Thu Jul 06, 06 9:26 am
Location: Opole/Bytom
Contact:

Re: Karmacoma BRIGHTNESS OF THESE DAYS

Post by Karmacoma »

Zysia zimowa:

Image

Zysia wiosenna:

Image

Image

Zysia letnio - błotna na spacerze ze swoim ulubionym kolegą:

Image

Image

Image
User avatar
doma1036
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 80
Joined: Mon Aug 23, 10 22:28 pm
Location: Giżycko

Re: Karmacoma BRIGHTNESS OF THESE DAYS

Post by doma1036 »

No i oto chodzi :)))
Indii , Kruszon i Dominika ;-)
User avatar
Karmacoma
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 597
Joined: Thu Jul 06, 06 9:26 am
Location: Opole/Bytom
Contact:

Re: Karmacoma BRIGHTNESS OF THESE DAYS

Post by Karmacoma »

Przy okazji porządków na dysku znalazła się jeszcze Zysia z Ustronia :)

Image

Image
aaalexja
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 61
Joined: Tue Jul 03, 07 18:47 pm
Location: Bielsko- Biała

Re: Karmacoma BRIGHTNESS OF THESE DAYS

Post by aaalexja »

Zysia piekną suczką jest......jej córunia, czyli moja suka oddziedziczyła po Zysi spojrzenie i midgałowe oko, oraz "Wyraz".
Mam nadzieje, ze ten własnie " wyraz" ...oddziedziczą kolejne szczeniaczki :) ....Powodzenia Zysiu!
"czy konie mnie słyszą"
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10752;101/st/20100203/e/My+Birthday/dt/6/k/9751/event.png[/img]
User avatar
Karmacoma
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 597
Joined: Thu Jul 06, 06 9:26 am
Location: Opole/Bytom
Contact:

Re: Karmacoma BRIGHTNESS OF THESE DAYS

Post by Karmacoma »

Tak, Lusia ma zdecydowanie Zysiowy wyraz, co bardzo mnie cieszy. W obecnym miocie mamy też jedną taką, nawet nazywamy ją Druga Zysia 8). A jest biała i ma rude znaczenia więc tym bardziej!

No a ten wyraz to po Zysiowym tatusiu. Zysia i Popeye:

Image
Image
User avatar
Karmacoma
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 597
Joined: Thu Jul 06, 06 9:26 am
Location: Opole/Bytom
Contact:

Re: Karmacoma BRIGHTNESS OF THESE DAYS

Post by Karmacoma »

Mama Zysia - Karmacoma Brightness Of These Days
Image

Córka Dynczeska - Karmacoma Copperhead (na zdj. 6 miesięcy)
Image

Po prostu musiała u nas zostać 8)
marr
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 191
Joined: Sun Dec 06, 09 14:01 pm

Re: Karmacoma BRIGHTNESS OF THESE DAYS

Post by marr »

extra klon! :D
luiza
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 57
Joined: Thu Dec 18, 08 15:10 pm

Re: Karmacoma BRIGHTNESS OF THESE DAYS

Post by luiza »

Świetne są obie 8)
Post Reply