W związku ze zmianami na forum, niektóre z tematów w dziale Hodowla i Genetyka będą dostępne tylko dla Grupy "Hodowcy". Warunkiem przyjęcia do Grupy jest posiadanie przydomka hodowlanego zarejestrowanego w ZKwP, FCI bądź innej organizacji uznanej przez FCI. Uczestnictwo w Grupie będzie również możliwe dla właścicieli reproduktorów. Do Grupy można dołączyć przez zaznaczenie jej w panelu użytkownika - zakładka grupy użytkowników:
http://www.forum.bulterier.pl/ucp.php?i ... membership
Celem powyższego jest ograniczenie dostępu do doświadczeń Hodowców osobom mogącym korzystać z tej wiedzy w praktykach pseudo hodowli. Zdajemy sobie sprawę, że większość informacji na temat np. rozrodu psów jest ogólnie dostępnych w sieci, chodzi nam bardziej o dostęp do osobistych spostrzeżeń Hodowców naszej rasy.
Grupa "Hodowcy"
Re: Grupa "Hodowcy"
Osoby nie będące hodowcami i nie spełniające spełniające w/w warunków a chcące uczestniczyć w Grupie prosimy o kontakt. Odpowiednio umotywowane prośby będą traktowane indywidualnie.
