Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

Nietypowy prezent

wszystko co nie jest bulowate, hodowlane, wystawowe.. humor, blabling, off topic.

Nietypowy prezent

Postprzez Uriev67 » Pt lis 22, 19 9:43 am

Potrzebne mi są jakieś inspiracje na prezenty dla mężczyzn. Mam do kupienia prezenty świąteczne dla męża i dwóch braci. Może ktoś mi poleci jakieś dobre sklepy z prezentami online?

Uriev67
Bulomaniak
Bulomaniak

Re: Nietypowy prezent

Postprzez Ephedn21 » Pt lis 22, 19 13:14 pm

czym oni się interesują?
-
dźwg Kraków

Ephedn21
Bulomaniak
Bulomaniak

Postprzez Artur44443 » Wt lis 26, 19 14:33 pm

Ja mam dość nietypowy pomysł na prezent, moja siostra ma cukrzyce i postanowiłam zakupić jej naklejki na sensor aby umilić jej korzystanie z tego. Na stronie https://diabetyk24.pl/sensory-i-czytniki-cgm-i-fgm znajdziecie nie tylko same sensory czy czytniki ale właśnie również naklejki na nie. Myslę że to spoko opcja dla kogoś kto ma podarować prezent cukrzykowi.

Artur44443
Bulomaniak
Bulomaniak

Postprzez dominik443777 » Śr lis 27, 19 7:16 am

Ja trochę nie typowy prezent znalazłem na stronie internetowej ukryte aukcje . Jestem bardzo ciekawy czy państwo w ogóle wejdziecie na tę stronę internetową w celu znalezienia prezentu.

dominik443777
Bulomaniak
Bulomaniak

Postprzez RobertUtry » Śr lis 27, 19 12:23 pm

Ja nie lubię dawać ani dostawać prezentów.

RobertUtry
Bulomaniak
Bulomaniak

Postprzez TomaszIwan » Śr lis 27, 19 12:49 pm

Moja teściowa ma od jakiegoś czasu problemy z nietrzymaniem moczu i moja żona stwierdziła, że to dobry moment, żeby na prezent kupić jej kulki gejszy, które pozwolą jej na ćwiczenie mięśni kegla. Znaleźliśmy ciekawą ofertę na https://plumbum.com.pl/. Na początku trochę byłem zszokowany tym pomysłem, ale teraz wydaje mi się, że ma to sens :)

TomaszIwan
Bulomaniak
Bulomaniak

Postprzez Mokka » Pt lis 29, 19 0:11 am

Jeśli chodzi o prezenty dla mężczyzn, to świetnie moim zdaniem sprawdzają się różnego rodzaju gadżety do samochodu. Co powiesz na przykład na wideorejestrator, taki jak na stronie https://smartcams.pl/83-wideorejestratory> Ostatnio są one bardzo popularne, więc myślę, że taki podarunek ucieszy każdego ;)

Mokka
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1

Postprzez marto32 » Wt gru 03, 19 15:00 pm

moje koleżanki z okazji wieczoru panieńskiego zabrały mnie do profesjonalnego salony fryzjerskiego o nazwie Akademia Perfect Hair - tam wykonano mi koloryzację i podcięto włosy - wyglądam rewelacyjnie :D dzięki nim już nie martwię się o fryzurę ślubną i nie mogę doczekać się TEGO DNIA <3

marto32
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1

Postprzez UgardyczekHU » Śr gru 04, 19 14:31 pm

Myślę, że perfumy są całkowicie okej :)

UgardyczekHU
Bulomaniak
Bulomaniak

Postprzez nax82a » Cz gru 05, 19 14:21 pm

Dla faceta to zawsze jest problem co kupić.

nax82a
Bulomaniak
Bulomaniak

Postprzez urbanOPtyk3 » Cz gru 05, 19 16:11 pm

A ja to się zastanawiam nad takim bardzo nietypowym prezentem dla mojej żony. Wydaje mi się, że mogłaby się ucieszyć z prywatnego koncertu. Znalazłem ostatnio ofertę zespołu jazzowego z Łodzi https://triojazz.pl/, a moja ukochana uwielbia ten rodzaj muzyki. Co o tym myślicie?

urbanOPtyk3
Bulomaniak
Bulomaniak

Postprzez Artur44443 » Cz gru 05, 19 21:03 pm

Ja ostatnio swojej mamie dałam dość nietypowy prezent ponieważ dostała ode mnie nakładka na sedes dla dorosłych Moja mama już jest starszą osoba i od pewnego czasu zaczęła mieć problemy z korzystaniem z toalety. Bardzo się męczyła podczas tej czynności więc postanowiłem właśnie sprezentować taki prezent. Bardzo się ucieszyła i teraz radzi sobie o niebo lepiej

Artur44443
Bulomaniak
Bulomaniak

Powrót do Clubbing