Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

Jak zadbać o włosy żeby były ładne, gęste i nie wypadały?

wszystko co nie jest bulowate, hodowlane, wystawowe.. humor, blabling, off topic.

Jak zadbać o włosy żeby były ładne, gęste i nie wypadały?

Postprzez 70islani » Pt cze 02, 17 12:58 pm

Moim zdaniem ścięcie tak dużej ilości włosów bardzo fajnie je odżywia, wiem to po sobie. Poza zdrową dietą polecam suplementy z witaminami, tylko nie za dużo na raz, żeby nie przedobrzyć. Ja polecam tabletki calcium panthotenicum jelfa - mega tanie a działają cuda - i biotynę. Do tego raz czy dwa w tygodniu peeling skóry głowy, zawsze jak masz chwilę i sobie przypomnisz to rób masaż skóry głowy - opuszkami palców delikatnie między włosami po samej skórze, tak żeby nie trzeć po włosach. I przede wszystkim trzeba dbać o włosy dużo bardziej - im zdrowsze będą i zadbane, tym lepsze urosną. Najbardziej trzeba dbać o te wyrastające włosy i o skórę głowy, bo na to mamy największy wpływ - czyli tak jak już pisałam peeling, masaż (można do niego dodać wcierkę) i dokładne oczyszczanie włosów i skóry głowy. Na długości włosów natomiast już włos jest martwy więc jedyne co można działać to wygładzać je i chronić, to samo z końcówkami. A to w ile urosną od nowa to indywidualna sprawa, zależy jak szybko Ci rosną włosy. Zwykle rośnie około 1 cm miesięcznie, więc myślę, że po roku byłyby już dość długie.
70islani
Bulomaniak
Bulomaniak

Re: Jak zadbać o włosy żeby były ładne, gęste i nie wypadały?

Postprzez siry » So lis 17, 18 10:14 am

Najlepszym wyjściem jest utrzymywanie zbilansowanej diety. Dzięki temu nasz organizm będzie dobre funkcjonował i tym samym będzie to sprawiało, że twoje włosy będą ładne i zdrowe. Polecam również zainteresować się suplementacją, to również bardzo dużo daje, na https://suplementypro.pl/ poczytaj sobie na temat tego jakie suplementy brać najlepiej

siry
Bulomaniak
Bulomaniak

Postprzez Mokka » Cz gru 27, 18 19:16 pm

Można oczywiście wspomóc się suplementami diety, ale nic nie zastąpi właściwej diety i zdrowego odżywiania się. Bardzo dobrze działają na włosy witaminy i składniki zawarte w olejach roślinnych, które można dodawać np. do sałatek. Spory wybór takich zdrowych olejów mają np. na stronie https://jawo2008.pl/oleje, polecam tam zajrzeć :)

Mokka
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1

Postprzez Teresek » Cz sty 10, 19 15:00 pm

Częsta wizyta u fryzjera i zabiegi, które zaproponuje.

Teresek
Bulomaniak
Bulomaniak

Postprzez poleczka » So mar 16, 19 17:22 pm

Zobacz sobie na te zabiegi https://smartgraft.pl/ - one bardzo dobrze wplywaja na porost wlosow, dzieki nim wlosy rosna wiele silniejsze i gestsze. Moja siostra wykonywala ta terapie w Bienkowscy Clinic i efektami kazdy sie teraz zachwyca.

poleczka
Bulomaniak
Bulomaniak

Postprzez marto32 » Wt maja 07, 19 8:17 am

hejka,
ja mogę polecić zabiegi kreatynowe, doskonale wygładzają włosy i dodają im energii. Mój facet jest mega zadowolony z efektu zabiegu - kocha głaskać moje włosy i się nimi bawi :P ja korzystałam z zabiegu kreatyną Amazon Keratin. POLECAM!

marto32
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1

Postprzez Goane48 » Wt maja 14, 19 13:32 pm

Czy korzystacie z suszarek? Ponoć one niszczą włosy.

__

etykiety samoprzylepne

Goane48
Bulomaniak
Bulomaniak

Powrót do Clubbing