Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

Ceny szczeniakow

dział dla pytających przed zakupem bula :)

Postprzez MiMi » Pt sie 21, 09 19:27 pm

no to dobrze ze nie na lapu capu. nie jest zle odlozyc kupno bulka do czasu uzyskania troche wiedzy o rasie. z reguly jednak wtedy ambicje zaczynaja rosnac i pojawia sie prawdziwy dylemat skad wziac psa :lol: sa tez tacy, co koncza kupowanie bula na uczestnictwie na forum i to zaspokaja ich bulowe potrzeby, ciekawe jak to bedzie z toba. anyway - forum na tym skorzysta :wink:

MiMi

Postprzez tymon » Pt sie 21, 09 21:19 pm

MiMi napisał(a):no to dobrze ze nie na lapu capu. nie jest zle odlozyc kupno bulka do czasu uzyskania troche wiedzy o rasie. z reguly jednak wtedy ambicje zaczynaja rosnac i pojawia sie prawdziwy dylemat skad wziac psa :lol: sa tez tacy, co koncza kupowanie bula na uczestnictwie na forum i to zaspokaja ich bulowe potrzeby, ciekawe jak to bedzie z toba. anyway - forum na tym skorzysta :wink:

mysle ze na samym uczestnictwie sie nie skonczy chociaz reki sobie nie dam uciac. ambicje mam na ustbilizowanym poziomie, wiem czego chce, jedynie doskonale szczegoly. nie kazdy moze miec w domu championa polski nie wspominajac o tytlue interchampiona :)

tymon
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3

Postprzez MiMi » So sie 22, 09 11:29 am

ja pamietam sie przygotowywalam dlugo przed kupna bulka, kilka lat. napewno to procentuje, czego ci szczerze zycze i pewnie tak bedzie. poki co, fora stoja przed toba otworem.

MiMi

Re: Ceny szczeniakow

Postprzez pieknyolek » Śr lip 03, 19 12:54 pm

Jezu czemu te psy są aż takie drogie ? :O

pieknyolek
Bulomaniak
Bulomaniak

Re: Ceny szczeniakow

Postprzez tatiann » N lip 28, 19 18:52 pm

Szukam pięknego szczeniaczka! Czy zmieszcze się w tysiącu?

tatiann
Bulomaniak
Bulomaniak

Poprzednia strona

Powrót do Pytajnik czyli zielono mi :)