Daro ma prawo mieć swoje zdanieZłośnica wrote:WRÓĆ I JESZCZE RAZJaga wrote:No to jestem teraz tuman nie frajer bo nie rozumiem dlaczego ktoś za mnie miałby moją sukę do hodowli sprzedawaćproszę także wziąć pod uwagę wypowiedź Daro w kontekście sprzedawania suk innym w dobre ręce oraz obecny stan Pani hodowli ....
Stan mojej domowej hodowli jest znakomity - obie suki są zdrowe i wylegują się na własnych kanapach
Jeżeli uznam, że jedną z nich warto będzie jeszcze rozmnożyć i się uda to pewnie to zrobię
Złośnica - kupić można prawie wszystko
Z niektórych nie wzięła bym nawet za darmo


