Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

Badanie BAER w Waszawie!

o badaniach ogólnie, gdzie badać, o sprzęcie do badania etc.

Badanie BAER w Waszawie!

Postprzez Jaga » Śr mar 09, 16 15:23 pm

:thumleft: Dostałam w marcu br. maila na moją pocztę - może ktoś będzie zainteresowany :thumleft:

Witamy,

niezmiernie miło nam poinformować, że w Gabinecie dermatologicznym dla psów i kotów Dermawet w Warszawie ruszyły już badania słuchu zwierząt!
Badania odbywają się na profesjonalnym aparacie do diagnostyki słuchowych potencjałów wywołanych pnia mózgu (badanie BAER/BEAR/ABR).
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.badaniasluchu.com oraz do kontaktu mailowo: dermawet@gmail.com lub pod numerem telefonu +48 22 854 02 61 w celu zasięgnięcia większej ilości informacji i zapisanie się na badanie słuchu.

Pozdrawiamy
Dermawet
http://www.tridacna.republika.pl
Obrazek
Prawd jest tyle ile doop - każdy ma swoją!
Avatar użytkownika
Jaga
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
 
Posty: 1917
Dołączył(a): Śr gru 13, 06 11:11 am
Lokalizacja: Duchnice k/Warszawy

Re: Badanie BAER w Waszawie!

Postprzez kaś » Śr kwi 06, 16 14:03 pm

Mam prośbę. Piszę pracę dyplomową dotyczącą pracy z głuchymi psami. Potrzebuję ankiet od właścicieli niesłyszących piesków. Mogłabym prosić o wypełnienie?? Ankieta jest anonimowa, żadne dane właściciela czy imię psa nie jest nigdzie podawane. Bardzo proszę o pomoc:)
Prosiłabym chętnych o napisanie maila do mnie to prześlę ankietę w wordzie
kasiek131@o2.pl
pozdrawiam

kaś
Bulomaniak
Bulomaniak
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr kwi 06, 16 13:37 pm

Re: Badanie BAER w Waszawie!

Postprzez Dermawet Warszawa » Cz gru 29, 16 13:39 pm

Witamy serdecznie,

miło nam poinformować, że w Gabinecie Dermatologicznym dla Psów i Kotów Dermawet w Warszawie jest możliwość wykonania badania słuchu (test BAER) u psów i kotów.

Badania odbywają się na profesjonalnym aparacie do diagnostyki słuchowych potencjałów wywołanych pnia mózgu.

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.badaniasluchu.com oraz do kontaktu pod numerem telefonu +48 22 854 02 61 w celu zasięgnięcia większej ilości informacji. Pytania można także zadawać drogą mailową: dermawet@gmail.com

Zapraszamy do zapisów!
Gabinet DERMAWET

Dermawet Warszawa
Bulomaniak
Bulomaniak
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz gru 29, 16 13:27 pm



Powrót do Badania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron