Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

KRAINA CHICHÓW @ muzyczna akcja charytatywna na bullterriery

miejsce aby sie pochwalić, podzielić radością etc..

KRAINA CHICHÓW @ muzyczna akcja charytatywna na bullterriery

Postprzez invictus hilaritas » Pt paź 08, 10 14:08 pm

Obrazek

KRAINA CHICHÓW
15.10. (piątek)
g. 20.00
Plan B
wjazd: 5plnSerdecznie zapraszamy na zupełnie nowy, absolutnie wyjątkowy cykl imprez charytatywnych w Planie B. Raz w miesiącu, poza codziennymi spotkaniami jak dotychczas, będziemy mogli miło spędzić czas, słuchając nietypowej jak na to miejsce muzyki i pomagając w nadzwyczaj szczytnym celu. Tego dnia gospodarz cyklu dj SZUm wraz z zaproszonym gościem będą mieszać w swoich czarnych plackach, racząc nas eklektycznie doborową elektroniką, a w międzyczasie wolontariusze z Fundacji S.O.S. Bullterrier będą zbierali po 5pln na pieski potrzebujące pomocy. Zapytacie, dlaczego właśnie na te „groźne” i niezbyt mile wyglądające bestie? Właśnie dlatego, że od lat są dyskryminowane na każdym kroku, często źle traktowane i oddawane do schronisk, a fama która za nimi się ciągnie i piętno „psów morderców”, to w większości przypadków stek bzdur. Dzieje się tak, ponieważ b. duży % psów ras bojowych trafia w niewłaściwe ręce, do ludzi, którzy nie potrafią ich wychować, a często świadomie uczą agresji.

dj SZUm: Sam jestem od ponad 5 lat właścicielem uroczego bullterriera i znam wiele osób, które mają to samo szczęście co ja. Są to psy silne i dosyć trudne w wychowaniu, ale nad wyraz mądre, wyjątkowo przyjazne, oddane ludziom, rodzinne i potrzebujące miłości jak każdy. Dołóżmy zatem małą cegiełkę od siebie, by udało się pomóc choć części tych, którym nie ułożyło się w i tak ciężkim życiu.

zagrają dj-e:

SZUm
(Pink Bazooka/RDKillers / Wawa)
DJ SZUm (znany jako Szupla, lub jak kto woli Szu) - członek nieistniejących już, aczkolwiek budzących duże kontrowersje projektów Primitivo i Dysmorfofobia, performer, kompozytor muzyki do przedstawień Komuny Otwock, spiritus movens niezależnego labelu Zgniłe Mięso Rekords, organizator festiwalu 'Weź To Wyłącz', obecnie członek Bauaganu Mistrzów i Two Stupid Dogz, producent muzyczny Pink Bazooka i NooMooN.
Jako Dj SZUm zapodaje electro, clash, nu-rave, tech-house, breaks i pochodne lubując się w wytwórniach takich jak Kitsune, Gigolo Rec., Boys Noize, Disko B, Kitty-Yo, Clone.W jego setach można usłyszeć grube remixy klasyków electro - Miss Kittin, Fischerspoonera,dj Hella, Felixa Da Housecat, Peaches jak też bardziej minimalowe produkcje w stylu Booka Shade, Iñaqui Marin, czy Phonique. W 2006 wraz z Dj Emilio zakłada kolektyw Fractal, a w 2010 razem z Puzią i FaTalem - Radical Dancefloor Killers.
Poza organizacją imprez i propagowaniem sceny electro w kraju supportował m.in. takie osobistości jak Peaches, Dat Politics, Kap Bambino, Dirty Princess, Stereo Total, Jessie Evans, Team Plastique, No More, Cobra Killer, 4Kuba, Human Toys, Le Le, Nad Mika, Cameltoe Supreme, Schwefelgelb i wiele innych polskich i zagranicznych bandów. Przez ponad 2 lata rezydował w warszawskim klubie Pruderia, a po jej zamknięciu prężnie działa w Saturatorze prowadząc m.in. popularne cykle imprez electro pod nazwą „Dirty Discotheque”, „PornoPipPunx”, czy „Danced To Death” oraz wytwórnię Saturator Label. Jego motto dj'skie brzmi: „VINYL THE BEST”, a czarne płyty, to taki malutki fetysz, który skutecznie popełnia na imprezach ;)
Uwaga! - podobno zna osobiście członków legendarnej formacji 'Mały Szu'...
http://www.myspace.com/szupla
http://www.pinkbazooka.com/

CHUPAX
(New Wave Connection / Wawa)
Muzyką elektroniczną zafascynował się pod koniec ubiegłego stulecia, kiedy w Polsce dzielono ją głównie na house i techno. Postępujący rozkwit kultury klubowej sprawił, że już kilka lat później na Podlasiu zaczęto organizować pierwsze imprezy, co dodatkowo wzmogło zachwyt tym zjawiskiem i dało możliwość poznania ciekawych ludzi. Kiedy jednak samo słuchanie płyt oraz uczestnictwo w imprezach przestały wystarczać, pojawiła się chęć poznania tego z drugiej strony.
Pierwsze muzyczne kroki stawiał w 2005 roku. Wtedy, dzięki takim artystom jak The Hacker, David Caretta, Vitalic oraz reszcie zrzeszonej wokół marki International Gigolo Records, zainteresował się Electroclashem. Początkowo traktował granie wyłącznie jako hobby, jednak wkrótce przerodziło się to w prawdziwą pasję i tzw. uzależnienie od kupowania vinyli.
Prezentowany obecnie styl opiera się o robotyczną przestrzeń Electro, spod znaku takich wytwórni jak m.in. Clone, Monotone, Rephlex, Cultivated Electronics czy też Dominance Electricity. Z drugiej zaś strony odsłania nieco ambitniejsze zakątki Techno, Minimalu oraz New Wave. W swoich setach stara się jednak nie zamykać w sztywnych ramach danego gatunku, wciąż poszukując nowych brzmień i kształtując swą muzyczną osobowość. Od 2008r. Chupax czynnie współtworzy kolektyw muzyczno-eventowy „New Wave Connection”, zajmujący się organizacją oraz promocją imprez. Miał okazję wystąpić w kilku fajnych miejscach, w towarzystwie wielu ciekawych artystów.
http://mixntrix.net/start
http://myspace.com/chupax
Całkowity dochód z biletów będzie tego dnia przeznaczony na Fundację S.O.S. Bullterrier.

Roześlijcie gdzie możecie :)

invictus hilaritas
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3
 
Posty: 341
Dołączył(a): Śr lip 19, 06 9:53 am
Lokalizacja: LUBIN

Postprzez Szajba » N paź 10, 10 15:33 pm

Brawo! Popieram, to świetny pomysł! Postaram się wpaść chociaż na chwilę :D
Jest już rozreklamowane na fb.
Avec L'Amour KIA Sunflower Power

Szajba
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3
 
Posty: 294
Dołączył(a): Śr maja 19, 10 18:18 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez invictus hilaritas » Pt paź 15, 10 8:25 am

Dziękujemy i zapraszamy wszystkich !!

invictus hilaritas
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3
 
Posty: 341
Dołączył(a): Śr lip 19, 06 9:53 am
Lokalizacja: LUBIN

Postprzez Szajba » Pt paź 15, 10 23:54 pm

Jestem taaak padnięta, że nie mam siły iść na imprezę. Jak się udała zabawa? To będzie cykl imprez? Mam nadzieję jeszcze się wybrać.
Avec L'Amour KIA Sunflower Power

Szajba
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3
 
Posty: 294
Dołączył(a): Śr maja 19, 10 18:18 pm
Lokalizacja: WarszawaPowrót do Chwalipięta :)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron