Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

Przejście na barf

tu możesz przeczytać i napisać jak wygląda BARF w praktyce

Przejście na barf

Postprzez a.jurczyk@op.pl » So lip 10, 21 9:57 am

Witam moja sunia właśnie skończyła rok. Do tej pory jadła karme sucha Lukullus tłoczona na zimno plus puszki od czasu do czasu. Problem mam z tym że ta sucha karma jest jedzona coraz częściej z braku laku. Przeszłam od miesiąca na Karme dla dorosłych ma więcej smaków jadła pierwszy tydzień bez problemu teraz zje ale już z większym oporem zwyczajnie przepierduje. Wszystko inne je bez oporu dostaje wkładki czasem do tej suchej żeby ja bardziej zachęcić. Czasem dostaje ryż z mięsem, surowa wołowinę.Najprawdopodobniej wina leży po mojej stronie bo od małego dostawała różne smakołyki i poznała dużo smaków. Wydaje mi się że sucha karma po prostu nie jest dla niej atrakcyjna i zastanawiam się czy zmienić sposób żywienia i zacząć sama robić posiłki czy dalej starać się ja przekupiac żeby jadła sucha. Wygląda dobrze waży 20kg nie całe od około 4 miesięcy stoi przy tej wadze. Ogólnie jest drobniejsza taka była od początku w miocie najmniejsza. Chcielibyśmy tylko żeby nabrała więcej masy mięśniowej a boję się że jak będzie tak przepierdywac to będzie ciężko. I pytanie czy podajecie jakieś odzywki Waszym bullkom? To mój pierwszy bulterier stąd moje pytania.. Do tej pory były owczarki jeden miał gotowane bo tak nauczony od małego drugi na suchej karmie. Dziękuję za odpowiedzi i proszę o wyrozumiałość.

a.jurczyk@op.pl
Bulomaniak
Bulomaniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr sie 12, 20 18:31 pm

Re: Przejście na barf

Postprzez Moskwa » Pt lip 23, 21 8:06 am

My już sporo przerobiliśmy karm i zdecydowanie wygrywa karma od https://psibufet.pl/ :) to chyba jedyna karma human grade czyli zdatna do zjedzenia przez ludzi. Poza tym bezzbożowa i z podrobami w składzie.

Moskwa
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
 
Posty: 78
Dołączył(a): Śr lut 27, 19 16:22 pm



Powrót do Przykładowe diety dzienne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości