Kilka tygodni temu powiedziałem znajomemu że na pewno bardzo dobrze zrobi jak zdecyduje się na firmę https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-na-zycie .Z tej firmy teraz korzysta bardzo dużo osób. To na pewno bardzo dobrze.
Re: Ubezpieczenie
Napisane: So sty 16, 21 12:00 pm
przez Zangief
W sumie ja odkąd tylko pamiętam to praktycznie od zawsze miałem różnego rodzaju ubezpieczenia. Oczywiście najwięcej było ich w formie OC na pojazd. Jestem także zdania, że to co napisano w https://kioskpolis.pl/axa/wypowiedzenie-oc-w-axa/ na pewno co niektórym przyda się do tego, aby wypowiedzieć umowę OC.
Re: Ubezpieczenie
Napisane: Wt sty 19, 21 8:39 am
przez Pieru
Ja też ostatnio zdecydowałem się na wykup ubezpieczeń, na życie i na dom. Lata lecą, człowiek nie jest już taki młody, więc różne myśli nachodzą. Wolę być przezorny i tak dalej. Tutaj https://tueuropa.pl/ znalazłem świetne ubezpieczenia, polecam zapoznać się z ofertą
Re: Ubezpieczenie
Napisane: Cz sty 28, 21 1:24 am
przez 08huubert
Zmieniam właśnie ubezpieczyciela, bo nie jestem zadowolony z aktualnej oferty. Znalazłem opcję https://www.mfind.pl/marki-oc/citroen/ która z miejsca mnie lepiej ustawiła niż poprzednia. Uznaje to jako najlepsze odkrycie poprzedniego roku wśród inwestycji.