Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

Proszę o pomoc

dział dla pytających przed zakupem bula :)

Proszę o pomoc

Postprzez BukaBunia » Cz lut 05, 15 11:54 am

Z góry przepraszam jeśli wybrałam nieodpowiedni dział do tego tematu. Piszę tu pierwszy raz.

Jestem "mamą" 2,5 letniej Buni. Już przed podjęciem decyzji z moim partnerem, pokochaliśmy psy tej rasy. Przygotowywaliśmy się długo do przyjęcia szczeniaka, szukaliśmy odpowiedniej i sprawdzonej hodowli.

Buka okazała się bardzo kochanym i zwariowanym pieskiem. Włożyliśmy dużo pracy i miłości w jej wychowanie.

Los niestety nas dotknął, znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji która zmusza nas do przeprowadzki za granicę. Już od kilku tygodni szukamy odpowiedniego mieszkania w którym moglibyśmy zamieszkać z Buką. Jest to ogromnie trudne co zmusza nas do przekładania terminu wyjazdu. Powoli brakuje środków do życia.

Dlatego zwracam się do Was ... Szukamy najlepszego rozwiązania dla Buki. Nie wiemy gdzie się zwrócić ani kogo dopytać. Serce nam pęknie jeśli będziemy musieli oddać ją komuś obcemu :( może ktoś orientuje się czy nie ma możliwości pozostawienia jej u kogoś, kto zająłby się nią przez jakiś czas póki nie znajdziemy odpowiedniego lokum, hotele niestety są zbyt drogie, poza tym opinie takich miejsc są różne. Zależy mi na tym aby jak najmniej odczuła te zmiany. Być może ktoś podpowie nam co robić.

Będę wdzięczna za jakiekolwiek porady.

Pozdrawiam,
Paulina

BukaBunia
Bulomaniak
Bulomaniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lut 05, 15 11:46 am

Re: Proszę o pomoc

Postprzez Karin » Cz lut 05, 15 21:21 pm

Jakbyś jeszcze podpowiedziała skąd jesteś lub co masz dokładnie na myśli to moglibyśmy coś doradzić lub pomóc.
Pozdrawiamy Karina, Bolek "Bolas" i nasza AZUMI
Avatar użytkownika
Karin
Pomocny wiedzą: 1
Pomocny wiedzą: 1
 
Posty: 390
Dołączył(a): Pt paź 30, 09 16:17 pm
Lokalizacja: Żory



Powrót do Pytajnik czyli zielono mi :)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron