Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

Prośba o pomoc w wyborze psa.

dział dla pytających przed zakupem bula :)

Prośba o pomoc w wyborze psa.

Postprzez Kacper71 » Wt wrz 09, 14 17:10 pm

Witam, mam trochę skomplikowaną sytuacje.

Od paru miesiecy przymierzam się do kupienia swojego pierwszego bulla (wczesniej miałem owczarka belgijskiego), sporo czytam nt psychiki psów a zwłaszcza bulli; przygotowałem mieszkanie na nadejscie psiaka i powoli zaczynam szukać bullika dla siebie.

Znalazłem 14 miesiecznego pieska ktorego własciciele z powodu wyjazdu zagranice do pracy zmuszeni są oddac (sprzedać). po dośc długich rozmowach telefonicznych (w celu wybadania co to za ludzie) można wywnioskować same pozytywne rzeczy, pies wychowany z dzieckiem, bez agresji, nauczony załatwiac swoje potrzeby na dworze.

Watpliwe jest dla mnie jednak to, iż pies pochodzi z hodowli "Jagbull", o ktorej przeczytałem troche negatywów.

Z drugiej strony jego rodzicami są psy które były na wystawach i otrzymały na nich tytuły, ponadto rodzice byii rzekomo przebadani (serce, nerki; widnieje stosowny zapis na umowie kupna psa).

Czy warto? zamieszczam link do ogłoszenia http://olx.pl/oferta/sprzedam-bulterier ... 9fd33f9885

Kacper71
Bulomaniak
Bulomaniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt wrz 09, 14 16:15 pm

Re: Prośba o pomoc w wyborze psa.

Postprzez moni-alb » N wrz 14, 14 11:39 am

Na pierwszy rzut oka wygląda bez zarzutu, myślę, że warto dalej drążyć temat. Co do hodowli Jaggbull - ja złego słowa nie słyszałam, choć od lat siedzę na forach bulowych (w przeciwieństwie do innych hodowli- o których nawet na tym forum można poczytać, jak się dobrze poszuka). Powodzenia w wyborze wspaniałego bulika :D

moni-alb
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3
 
Posty: 177
Dołączył(a): Pt cze 13, 08 21:37 pm



Powrót do Pytajnik czyli zielono mi :)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron