Filmiki Fifi

Bulik aktorem czyli video z Waszymi psami ;-)
Żmija
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 976
Joined: Thu Jul 13, 06 12:44 pm
Location: wiocha pod Radomiem

Filmiki Fifi

Post by Żmija »

Fifi ma 8 tygodni.
Nasze filmiki.Przeciągamy się:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UtFoGwWFMsQ [/youtube]
Nosimy różne rzeczy w pyszczku:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NetntR6v7yY[/youtube]
Gothika

Post by Gothika »

Fifi jest super, taka sliczna biała kluseczka :P
i widze ze tez lubi się przeciagac jak Cerbus :)
User avatar
JonSnow
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 982
Joined: Thu Jul 06, 06 11:44 am
Location: Szczecin

Post by JonSnow »

Ale słodka kluska z motorem w dupce :D

I nosi w pyszczku klocek do aportów, którym moje sunie wzgardziły na samym początku :!: Widać, jak puści uchwyt z jaką uwagą patrzy się na panci rękę, czy kliknie i nagrodzi, a także jak w aporcie piłeczki fascynuje ją bardziej sam aport niż to co pani ma w ręce jako nagrodę...to naprawdę sportowy typ, w sam raz dla Żmiji, dobrze że do Ciebie trafiła. :idea:
Zstąpił z nieba Archanioł Gabryiel
Z mieczem w dłoni
I białym bullem u boku...

psi behawiorysta http://www.dobrypies.eu
Żmija
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 976
Joined: Thu Jul 13, 06 12:44 pm
Location: wiocha pod Radomiem

Post by Żmija »

No cieszę się że jest u mnie, bo ktoś mniej cierpliwy ode mnie by ją już dwa razy przerobił na kapcie, oddał do hodowcy etc. Fifi to duże wyzwanie :D
A koziołek do aportowania maluch sam znalazł na spacerku i mi przyniósł. Byłam w szoku. Najciekawsze jest dla mnie jej zainteresowanie metalowymi przedmiotami i chęć wdrapania się na każde drzewo, które napotka.
Gatita
Pomocny wiedzą: 4
Pomocny wiedzą: 4
Posts: 239
Joined: Fri Jul 21, 06 21:54 pm
Location: nowy jork - szczecin
Contact:

Post by Gatita »

maluszek piekny i strasznie przypomina mi moja suke, ona tez byla "ta" z miotu, ktora byla wyzwaniem, a ja myslalam ze wyzwaniu sprostam, jednak zaszlam w ciaze i troszke zaniedbalam prace z psem :(
Twoja fifi ma duzo szczescia, ze trafila do ciebie!!!!!
u mnie poczatkowe zainteresowanie metalowymi obiektami przerodzilo sie w ataki na nie i zupelny amok jak tylko uslyszy dzwiek metalu. :x
Żmija
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 976
Joined: Thu Jul 13, 06 12:44 pm
Location: wiocha pod Radomiem

Post by Żmija »

Gatita wrote: u mnie poczatkowe zainteresowanie metalowymi obiektami przerodzilo sie w ataki na nie i zupelny amok jak tylko uslyszy dzwiek metalu. :x
Może sobie coś uraziła? Ja uczę aportowania metalowych przedmiotów- jaby kiedyś w życiu udało się dojść do obedience 3 to w sam raz. Jak by się udało = za lat kilka. To wielkie marzenie.
Też zaszłam w ciążę. Dziecko wychowa się na placu szkoleń i zacznie szczekać. :D Już to przerabiało dwoje dzieci koleżanki. Sekretarzowałam zawody z jej cztermiesięcznym synkiem na ręku. A wracając do Fifi, to po prostu szczeniak uczy się cały czas i to wykorzystuję. To naprawdę nie długie godziny, tylko bardzo krótkie sesje. Okazja do szkolenia jest cały czas, tak przy okazji spacerków i przebywania ze sobą :D
Gatita
Pomocny wiedzą: 4
Pomocny wiedzą: 4
Posts: 239
Joined: Fri Jul 21, 06 21:54 pm
Location: nowy jork - szczecin
Contact:

Post by Gatita »

ja nie probuje siebie tlumaczyc chodzi wlasnie o to,ze sumienie mnie zrzera ze moglam poswiecic suczce duzo wiecej czasu, moglam tyle rzeczy zrobic lepiej :roll: w poslce jakos bylo mi latwiej, z moim drugim psem non stop siedzialam na placu, a tutaj psa bez smyczy nie mozna, wszystko daleko, do metra z psem zakaz a w domu jedno auto, poza tym ja musialam karmic mojego synka osobiscie, bo zadnych butli nie chcial jesc i bylam troszke udupiona. Teraz suka jest w polsce na wakacjach, ja bede juz za miesiac i troche pocwiczymy tam, no i juz upatrzylam sobie szkolke dla pieksow gdzie po przyjedzie bedziemy chodzic. sorki za zasmiecanie tematu :)
Żmija
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 976
Joined: Thu Jul 13, 06 12:44 pm
Location: wiocha pod Radomiem

Post by Żmija »

Nieśmiałe początki nauki posłuszeństwa Fi, w epizodzie zagrał Fidel :grin: :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LH7wRRpSv2M[/youtube]
A tu już Fidelkowi grać nie dali. :grin: :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YSB68u9-MOU[/youtube]
User avatar
HoRacy
Bulomaniak 3
Bulomaniak 3
Posts: 638
Joined: Mon Jul 03, 06 9:19 am
Location: Szczedrzyk
Contact:

Post by HoRacy »

Już wiem gdzie wysłać moje potwory na kolonie :P :P
Żmija
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 976
Joined: Thu Jul 13, 06 12:44 pm
Location: wiocha pod Radomiem

Post by Żmija »

Ja jestem wbrew pozorom bardzo surowym wychowawcą. :D moim psom wielu dziwnych rzeczy nie wolno, a wiele dziwnych wolno. :D
User avatar
JonSnow
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 982
Joined: Thu Jul 06, 06 11:44 am
Location: Szczecin

Post by JonSnow »

To niezły materiał dla wszystkich, kótrzy mowią, że szczeniak jest za mały na trening, a szczeniak bula w ogóle :D , pomysleć, że Fi ma tu tylko 3,5 miesiąca, pieknie naprawdę :D

Żmija, czy ty wszystkie komendy wydajesz po polsku, bo czasami jakieś dziwne dźwięki słyszałem :?:
Zstąpił z nieba Archanioł Gabryiel
Z mieczem w dłoni
I białym bullem u boku...

psi behawiorysta http://www.dobrypies.eu
Żmija
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 976
Joined: Thu Jul 13, 06 12:44 pm
Location: wiocha pod Radomiem

Post by Żmija »

Część po polsku, część po niemiecku, a część po angielsku. Szukam słów jak najbardziej różniących sie od siebie. Kidyś, np. na zawodach będę wypowiadac je dużo wyraźniej, żeby psa nie zmylić.
Fi dziękuje za dobre słowo. :D
perrocaliente
Pomocny wiedzą: 4
Pomocny wiedzą: 4
Posts: 378
Joined: Wed Jul 05, 06 23:18 pm
Location: Bytom
Contact:

Post by perrocaliente »

jestesmy zachwyceni taka mala a tyle juz umi :)
[b]Tylko bullterier potrafi tak kochać[/b]
[img]http://www.perrocaliente.pl/bannery/banner02a.jpg[/img]
SAURON

Post by SAURON »

Żmija filmy super, ale czy nie padał deszczyk bo Fi taka skulona i ogonek pod dupką ??
Żmija
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 976
Joined: Thu Jul 13, 06 12:44 pm
Location: wiocha pod Radomiem

Post by Żmija »

Zmarznięta i mokrutka, bo Fidelek wytarł nią mokrą trawęi nawet wycieranie ręcznikiem nie bardzo ją rozgrzało. :D
Post Reply