[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 384: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
Bulterier Forum • Zobacz wątek - Ina i Mefisto- lekcja pływania :)
Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

Ina i Mefisto- lekcja pływania :)

Bulik aktorem czyli video z Waszymi psami ;-)

Ina i Mefisto- lekcja pływania :)

Postprzez lukkrecja » Wt lip 03, 12 13:25 pm

biorac pod uwagę, że pogoda dopisuje, postanowiliśmy pouczyć nasze Muminki pływać.
Ina pierwsze lekcje brała już w zeszłym roku, Mefisto jest z nami dopiero od 5 kwietnia tego roku, więc musieliśmy go troszkę pozachęcać :D



Ina & Mefisto :D
Avatar użytkownika
lukkrecja
Bulomaniak
Bulomaniak
 
Posty: 32
Dołączył(a): N paź 16, 11 10:56 am
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Ina i Mefisto- lekcja pływania :)

Postprzez anazuzana » Wt lip 03, 12 14:32 pm

suuuuuper :jupi: :jupi: :jupi: ale musi być dumny z siebie :D

anazuzana
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
 
Posty: 91
Dołączył(a): Wt sty 03, 12 16:18 pm

Re: Ina i Mefisto- lekcja pływania :)

Postprzez Karin » Wt lip 03, 12 18:42 pm

Jak to świniaki ciężka dupa i pływanie bardziej wygląda na brodzenie ale dają radę.super
Pozdrawiamy Karina, Bolek "Bolas" i nasza AZUMI
Avatar użytkownika
Karin
Pomocny wiedzą: 1
Pomocny wiedzą: 1
 
Posty: 390
Dołączył(a): Pt paź 30, 09 16:17 pm
Lokalizacja: Żory

Re: Ina i Mefisto- lekcja pływania :)

Postprzez yeburo » Pn cze 21, 21 9:38 am

Ja się pływać w szkole https://www.posejdon-plywanie.pl/szkola ... ejdon.html uczyłam. Dawno to było, ale przynajmniej skutecznie. Bałam się wody ale odkąd zaczęłam pływać to zakochałam się w wodzie :D

yeburo
Bulomaniak
Bulomaniak
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt cze 18, 21 11:27 am



Powrót do Filmoteka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron