Strona 1 z 1
tłumacz rosyjskiego

Napisane:
Śr gru 11, 19 10:28 am
przez dolar11
Znacie może miejsce gdzie jest możliwość zlecenie tłumaczenia dokumentów, które są po rosyjsku przez internet? Zależy mi na szybkiej obsłudze- niedługim oczekiwaniu i doświadczeniu w tego typu zleceniach. Kojarzy ktoś z was może ? Zastanawiam się czy to dobry wybór czy może lepiej poszukać czegoś innego.
Re: tłumacz rosyjskiego

Napisane:
So gru 21, 19 23:13 pm
przez Outhec43
ile to kosztuje?
-
Re: tłumacz rosyjskiego

Napisane:
So sty 18, 20 12:55 pm
przez elczareek
Mimo, że w szkole przez trzy lata miałem rosyjski, to i tak musiałbym wziąć tłumacza
Re: tłumacz rosyjskiego

Napisane:
Śr lut 05, 20 22:04 pm
przez Tiierhs22
Czy takie usługi są drogie?
_______________________|
Re: tłumacz rosyjskiego

Napisane:
Wt lut 11, 20 23:19 pm
przez Ou7ujr74
ciezko znalexc.
-
Re: tłumacz rosyjskiego

Napisane:
Pn mar 16, 20 14:50 pm
przez monia92
Najlepiej w takim przypadku udać się do sprawdzonego albo poleconego tłumacza. Ja polecam CI skorzystać z usług biura tłumaczeń ze strony: . Jego oferta jest bardzo bogata dzięki czemu jestem pewna, ze pomoże i Tobie i na pewno zrobi to porządnie. Mają w ofercie m.in. tłumaczenia konsekutywne.
Re: tłumacz rosyjskiego

Napisane:
Wt maja 12, 20 8:23 am
przez mery1998
Tłumaczenia na język rosyjski oraz korekty i sprawdzenia tekstu możecie dokonać na bardzo polecam bo wygodna opcja. Wszytko załatwicie online i to bardzo szybko. Poczytajcie o tym i wysyłajcie do nich swoje zgłoszenia
Re: tłumacz rosyjskiego

Napisane:
Śr maja 13, 20 11:12 am
przez Beczkowski
Taki tłumacz zarabia na pewno dobre pieniądze

Re: tłumacz rosyjskiego

Napisane:
Śr maja 13, 20 15:38 pm
przez HUBawiat
Właśnie nie do końca. Mój kuzyn jest takim tłumaczem i to wszystko zależy. Są miesiące, że wyciągnie niezłą sumkę, a czasami trzeba biedować.
Re: tłumacz rosyjskiego

Napisane:
N maja 17, 20 19:21 pm
przez Witu74qw
dość drogie są takie tłumaczenia.
-
Re: tłumacz rosyjskiego

Napisane:
Pn gru 21, 20 20:59 pm
przez Asteska
W takim razie jeżeli potrzebny jest ale również rosyjskiego to w Krakowie jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez biuro Tłumaczalnia. Można tutaj trafić na świetnego specjalistę tłumacza przysięgłego Wandę Konior która w razie potrzeb zawsze potrafi profesjonalnie pomóc i jednocześnie zakres cenowy jest naprawdę przystępny. Mam nadzieję, że i u Was pójdzie to sprawnie i bez większych problemów

Re: tłumacz rosyjskiego

Napisane:
Wt gru 22, 20 11:51 am
przez ZaChOmOwSkI
Mój kuzyn jest tłumaczem tego języka.
Re: tłumacz rosyjskiego

Napisane:
Śr gru 23, 20 10:11 am
przez farca
ile kosztuje takie tłumaczenie z rosyjskiego?