Na szybko parę słów
Wystawa towarzysko rewelacyjna
, miejsce super, organizacja na 5
Sędziowanie mnie zabiło (mówię o czasie) miało się skończyć planowo do 15ej, my wchodziłyśmy na ring kolo 16ej... Niby nic, ale różnica w powrocie do domu znaczna, zwłaszcza, że to niedziela.
Pani sędziowała bardzo długo, zapewne dokładnie, w większości decyzji się zgadzam z jej werdyktami.
Zdjęcia mamy, ale pewnie chwilę potrwa zanim wrzucimy - ale fotografujących było sporo więc myślę, że pierwsze foteczki zobaczymy już niedługo.
Chciałam tylko zaznaczyć, że Yokusia pierwsza w championach i dostałyśmy nominacje do best head, best handler i best movement, a Fujnka otrzymała złoty hełm strażacki na ringu honorowym
Gratuluję wszystkim i do zobaczenia za rok
Z tego co pamiętam to wyglądało mniej więcej tak:
PSY
Klasa baby:
Elroy Eos Tanagros 1
MIGUEL COTTO Bulova
VENIT ET VICIT Ex Se Natus chyba 2 (nie jestem pewna)
Klasa szczeniąt:
BOSS FERGUS Blues Bulls 2
IRON MAN Zig Hauer 1 Nszwr
Klasa młodzieży:
Black Eyed Bull Argo 2
HIGH ENERGY HURRICANE Bull Position 3
Karmacoma SUPERSTYLIN 1 lok
Klasa pośrednia:
CRAZY DANCER Opalplast 3
FIERY-BOY BULE Z BUZY FCI 2
REALLY RUDE BOY Hexeside 1 ndpwr
Klasa otwarta:
COMANCH RED DRAGON Bulova nb
GREAT STORM BULL POSITION 1
Klasa championów:
ACYKLOWIR Era Teriera 2
ALEKSANDER WIELKI BULE z BUZY FCI 1
DUTCH DAGGER Bull Position
Karmacoma (FCI) FUN-DA-PANDA 3
PORSCHE CAYMAN DZIEDZICTWO TUDORA 4
SUKI
Klasa baby:
BELLADONNA KMK Era Teriera 3
Bigbeat MAGIC DOLL ANTRAKT
Enigma Eos Tanagros 1
Milesend and Quentinhill Black Widow nb
TORA.TORA.TORA BULE z BUZY FCI
Unique Una Timar
VISIO FUTURO Ex Se Natus (proszę dobrą duszę o uzupełnienie bo nie pamiętam reszty wyników w klasie baby i szczeniąt dziewczynek
)
Klasa szczeniąt:
Acyra Gapangi
APOLONIA Sherdog FCI 2
Bee Gees Blues Bulls
EGIDA Z RZYMSKICH LEGIONÓW
Eye Of The Shadow z RZYMSKICH LEGIONÓW FCI
ILLUSION Zig Hauer
Jumbo Jackpot Bull Position 1
Klasa młodzieży:
AMI Kosmalkowo
C'est La Vie into Megaville 1, NJwR BOB
GLAMOUR Opalplast nb
JUST FOR LOVE Ewimark Rakownia (FCI)
KLER Telpol 2
MILKA TIMAR BULE z BUZY (FCI)
Klasa pośrednia:
APRIL GIFT Świetliste Cienie 3
DEIZI z Rzymskich Legionów 2
FIERT LOVER BULE Z BUZY FCI 1
HULABALOO BULL POSITION 4
Klasa otwarta:
Pure Future Eos Tanagros 2
ROMANTIC LADY Timar 1 ndswr
Klasa championów:
JAZZ CAFE AU LAIT Rewelacja z Galicji 1
WALENTYNA TWIST GOBLIN 2
Klasa weteranów:
SEVEN HEAVEN Jedi NWwR
Jak coś pokręciłam to przepraszam, może z fotek jakieś wyniki jeszcze odtworzę