przez Karmacoma » N mar 25, 12 21:34 pm
WYNIKI:
SPECIAL CAC SHOW (sobota) - sędzia Keith Goodwin
Standard Bull Terrier
Psy
Klasa Baby:
Power King Running Wild - Very Promising
Klasa Szczeniąt:
Son of Duhsz & Tuval Lucky - Very promising
Klasa Młodzieży:
1. dosk Moonflower Hopkins, HPJ
2. dosk Designed for Moonflower Dum Spiro
3. dosk Mighty Bulls Have Hooligan
Carphatian King Alpha Dog - Very good
Klasa Pośrednia:
1. dosk Knights Of Darkness Final Counddown, CAC
2. dosk Csonttörő Foltos B. Hugó, Res.CAC
Mighty Bulls Gysgt Grant Gavin - Very good
Infernobull Chandler Bing - Very good
Klasa Otwarta:
1. dosk Perfect Pattern Timar, CAC
2. dosk Constantin Rasels Bull, Res.CAC
Suki:
Klasa Młodzieży:
1. dosk Glamour Opalplast, HPJ
2. dosk Dorothy Rasels Bull
3. dosk Bessy Jane Sofi’s Bulls
Cosmopolitan Fancy Dress at Moonflower - Very good
Klas Pośrednia:
1. dosk Victim of Prejudices Bafana, CAC
2. dosk Rebelside Silver Sea
3. dosk Moonflower Medison Rasels
Klasa Otwarta:
1. dosk Moonflower Sweet Heather, CAC, Best Of Breed
2. dosk Vármalota- Menti Only,Res.CAC
3. dosk Vám-Rott Cassandra
Dimbeth Lady Falcon - Very good
Klasa Championów:
1. dosk Moonflower Happy Ginger, Champion CAC
Klasa Weteranów:
1.dosk Rona Of Canterbury, Veteran CAC
HBTK CLUB SHOW (niedziela) - sędzia: Angela Goodwin
Standard Bull Terrier
Psy:
Klasa Baby:
Power King Running Wild - Very promising
Klasa Młodzieży:
1. dosk Moonflower Hopkins, HPJ, Junior clubwinner
2. dosk Karmacoma Superstylin
3. dosk Carphatian King Alpha Dog
4. dosk Designed for Moonflower Dum Spiro
Q-Arci Von Chiorean - Excellent
Q-Celtic Von Chiorean - Very good
Drake Of The Four Horsemen - Very good
Mighty Bulls Have Ho Hooligan - Very good
Klasa Pośrednia:
1. dosk Mighty Bulls Gysgt Grant Gavin, CAC
2. dosk Together Dogs Across Sam, Res.CAC
3. dosk Infernobull Chandler Bing
4. dosk Knights of Darkness Final Countdown
Csonttörő Foltos B. Hugó - Very good
Klasa Otwarta:
1. dosk Perfect Pattern Timar, CAC, Clubwinner
2. dosk Rebelside John Wayne, Res.CAC
3. dosk Constantin Rasels Bull
4. dosk Power King Jonny B. Good
Klasa Championów:
1. dosk Siradella’s Raffaello, Champion CAC
2. dosk. Quentin Hill Dancing Legend
Suki:
Klasa Baby:
1. Power King Quest Orca - Very promising
2. Raindrop Sugary Pie - Very promising
3. Madjoker Jump in he Fire - Very promising
4. Evaduse Lucia - Very promising
Klasa Młodzieży:
1. dosk Dorothy Rasels Bull, HPJ, Junior clubwinner
2. dosk Glamour Opalplast
3. dosk Coloroco Rocket Girl
4. dosk Brice Lestell
Bessy Jane Sofi’s Bulls - Excellent
Cosmopolitan Fancy Dress at Moonflower - Very good
Rainbow Greatnes - Very good
Klasa Pośrednia:
1. dosk Victim of Prejudices Bafana, CAC, Clubwinner, Best Of Breed
2. dosk Moonflower Medison Rasels
3. dosk Siradella’s Zunami
Klasa Otwarta:
1. dosk Moonflower Sweet Heather, CAC
2. dosk Power King Írisz
3. dosk Várpalota- Menti Only
Dimbeth Lady Falcon - Very good
Klasa Championów:
1. dosk Moonflower Happy Ginger, Champion CAC
Klasa Weteranów:
Siradella’s J’ Neala - Very good
My byliśmy tylko na niedzielnej klubówce i w porównaniu do innych klubówek czy specjalek ta była dość marna.
Kura Przypadkowa...