10/09/2011, judges: Danny & Linda McGregor (Merlindan, GBT)
Wyniki:
STANARD BT
PSY:
Baby:
VP1 - Karmacoma SUPERSTYLIN' - nominacja do Najlepszej Głowy
VP2 - ROCKY BALBOA Marso-Bull
VP3 - BERNARD SPY Leon Bull
VP4 - PATRIOT EXTREME Marso-Bull
VP - HÉCTOR Robes
P - Pana Sonic Marso Bull
Szczenięta:
VP1 - Designed FOR MOONFLOWER Dum Spiro
VP2 - BAXTER Nitarm
VP3 - BLACK ONYX Solo Magnifica
VP4 - BOSS Nitarm
Młodzież:
Exc1, CAJC - MERLIN PAJAR Plzeňský Bull
Exc2 - Together Dogs ACROSS SAM
Exc3 - Moonflower HOPKINS
Exc4 - Bullyview LITTLE WHITE MAN
Exc - ARÉS Sachmet Bulls
Exc - ATTILA Sachmet Bulls
Exc, Best movement - Knights of Darkness FINAL COUNTDOWN
Exc - MONTY BART Wild Fámy
VG - AGAR Bull Rott
VG - TERENCE HILL Asmoddeus
VG - X-WILL z Čerchovské zahrady
abs. - FALOWS Pajar
Pośrednia:
Exc1, CAC - ROYAL BLUE Timar
Exc2, r.CAC - Power King JAMES HETFIELD of Rebelside
Exc3 - PABLO PICASSO Asmoddeus
Exc4 - Karmacoma FUN-DA-PANDA
Exc - BAUMONT LIO Nature of Unique
Exc - HASAN od Výří skály
Exc - QUIPSTER Asmoddeus
Exc - ROBERTO VERINO Asmoddeus
abs. - UPPS z Čerchovské zahrady
Otwarta:
Exc1, CAC, Club winner, BOS - Rebelside JOHN WAYNE
Exc2, r.CAC - Moonflower TRIGGER SULLIVAN
Exc3 - Megaville IT’S A CRIME
Exc4 - BUTCH Little Bull
Exc - AP Bella Bohemia
Exc - Hillanvale COUNT COUGAR
Exc - Marshelsea BLAZE OF GLORY
VG - BIMOTA z Ostrova Man
abs. - FABIUS Trojský kůň
Championów:
Exc1, CAC - Ch.MADRIGAL Jas-Ver - nominacja do Najlepszej Głowy
Weteranów:
Exc - Ch.TANGO Plzeňský Bull
SUKI:
Baby:
VP1, Best baby - HIDE AND SEEK Bull Position
VP2 - ESTELLA Daidalos
VP3 - ANTRAX BULL Dream Girl
VP4 - KATY Fišer
Szczenięta:
VP1, Best puppy - ABIGAIL od Konopišťského potoka
VP2 - DOROTHY Rasels Bull
VP3 - Cosmopolitan FANCY DRESS
abs. - BRIXIS Nitarm
Młodzież:
Exc1, CAJC, Best Junior - Rebelside SILVER SEA - nominacja do Najlepszej Głowy
Exc2 - Victim Of Prejudices BAFANA - nominacja do Najlepszej Głowy
Exc3 - Rebelside Rapsody Timar
Exc4 - Moonflower MEDISON RASELS
Exc - BERTILLE Lestell
Exc - CAVILLACA Sando Noriko
Exc - Coloroco ROCKET GIRL - nominacja do Najlepszej Głowy
Exc - CORRY Little Bull
Exc - EVAN Pajar
Exc - GALIA Llubpet
Exc - IRIS Fišer
Exc - IRANA Fišer
Exc - RUBY z Černovické hájovny
VG - ANABEL Bull Rott
VG - CINDY Mir-Sta-Mir
VG - DINA Fly Way
VG - ERIN Pajar
VG - MARILYN MONROE Plzeňský Bull
Pośrednia:
Exc1, CAC, Club winner, Best Head, BOB - ROMANTIC LADY Timar
Exc2, r.CAC - RASELS Lady Tanagros
Exc3 - AZALEA Solo Magnifica
Exc4 - Knights of Darkness Fanta Bamboocha
Exc - ASTRA Zeruel - nominacja do Najlepszego Ruchu
Exc - BECKY Pajar
Exc - DENNIS ze Sychrovského Lesa
Exc - FARA Bílá Dáma
Exc - FÍBÍ Bílá Dáma
Exc - HILLARY Gabriayllaron
Otwarta:
Exc1, CAC - Moonflower SWEET HEATHER - nominacja do Najlepszej Głowy i Ruchu
Exc2, r.CAC - BISAYA od Velkého Bucku
Exc3 - OSANDE z Čerchovské zahrady
Exc4 - ATTAIE SebLor
Exc - ALMA Bull ze zámecké zahrady
Exc - ANDORRA Robes
Exc - BÁJA Little Bull
Exc - BERUŠKA Polabský bull
Exc - BIBI Little Bull
Exc - JEKY ze Zlatého Antoníčku
Exc - MERDY ze Zlatého Antoníčku
Exc - VAIMANICA Trojský kůň
VG - ASTRYD Bull ze zámecké zahrady
Abs. - INFINITY BEAUTY Marso-Bull
Abs. - YANCY Pajar
Championów:
Exc1, CAC - Ch. Moonflower HAPPY GINGER
Exc2, r.CAC - Ch. PAINTED LADY Timar
Exc3 - Ch. WHOOPI vom Xanadu
Weteranów:
Exc1 - Ch.JESSICA Fresh Kyvet
Exc2 - EXTÁZE z Brány Vysočiny
Exc3 - AISCHA Little Smiles
Zdjęcia można obejrzeć tutaj .